e-mail: info@akademiaboston.pl, tel. +48 33/822-99-99

Kursy językowe

Aktualności

Rozwiąż swój język z AJB – specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy bogatą ofertę kursów językowych! Szybko i w profesjonalny sposób podniesiemy Twoje umiejętności językowe. Nasze zajęcia mają charakter indywidualny – ich tematykę, częstotliwość czy godziny spotkań dopasujemy do Twoich oczekiwań.

Języka nauczą Cię najlepsi – wykwalifikowani lektorzy polskojęzyczni oraz native speakerzy!

Oferujemy naukę języka :

  • angielskiego,
  • niemieckiego,
  • hiszpańskiego,
  • włoskiego,
  • francuskiego,
  • rosyjskiego oraz
  • polskiego dla obcokrajowców (Polish for foreigners),

na wszystkich poziomach zaawansowania.  Nic nie sprawia nam większej radości, niż czynione przez Ciebie postępy.

Nauka w Akademii może kończyć się prestiżowym certyfikatem (TOEIC, TOEFL, WiDaF, TFI) , który daje szansę na międzynarodowym rynku pracy. Od 2015 roku jesteśmy akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS (Educational Testing Service), które jest światowym liderem w tworzeniu standardów oceny kompetencji językowych.

 

Kursy języka angielskiego
Naucz się angielskiego od najlepszych specjalistów – wykwalifikowanych lektorów polskojęzycznych oraz native speakerów! Na naszych kursów wykorzystujemy metodę komunikacyjną, czyli CLT. Nacisk kładziemy na utrwalanie otrzymanej wiedzy poprzez jej zastosowanie w praktyce, na przykład podczas odgrywania scenek rodzajowych czy wszelkiego rodzaju gier i zabaw językowych, co pozwala szybciej oswoić się z językiem i wyeliminować błędy.

Kursy specjalistyczne
Masz konkretne potrzeby związane ze znajomością języka potrzebnego w Twoim życiu zawodowym? Nauczymy Cię branżowego języka z każdej dziedziny! Prowadzimy kursy specjalistyczne z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego, zarówno z polskimi lektorami, jak i native speakerami. Z nami nauczysz się języka biznesu, pojęć związanych z prawem czy medycyną i nie tylko – powiedz, jaka branża Cię interesuje, a my przygotujemy odpowiednie zajęcia!

Kursy egzaminacyjne
Jesteśmy jedynym w Bielsku-Białej Centrum Egzaminacyjnym ETS! Zanim jednak przystąpisz do egzaminu certyfikującego, warto doszlifować znajomość języka. Dlatego dla gimnazjalistów i maturzystów przygotowaliśmy specjalne kursy, przygotowujące do egzaminu. Po tym kursie do egzaminu przystąpisz bez niepotrzebnego stresu i ze świadomością, że Twoja znajomość języka jest więcej niż wystarczająca!

Polski dla obcokrajowców
Przyjechałeś do nas z zagranicy i chcesz szybko i w przyjemny sposób nauczyć się języka polskiego? Nasze kursy są właśnie dla Ciebie! Polskiego nauczą Cię wykwalifikowani lektorzy, a liczne dodatkowe projekty organizowane przez naszą Akademię i obcowanie z naszą kadrą oraz słuchaczami pomogą Ci oswoić się z językiem. Z nami zaczniesz mówić po polsku szybciej, niż Ci się wydaje!

——————————

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

Akademia Językowa Boston
ul. Listopadowa 70, 43-300 Bielsko-Biała
info@akademiaboston.pl
tel. 33 822 99 99

Dni Otwarte Akademii Boston

Szanowni Państwo , w sobotę dn. 24.09.2016 odbędą się Dni Otwarte w Akademii Boston. Przy […]

Więcej →

Warsztaty „sweet memories”

RECYKLINGOWA POCZTÓWKA Z WAKACJI! Warsztaty dla dzieci w wieku 5-12. Przywróć wspomnienia swojego dziecka z […]

Więcej →

ENGLISH 500+

Nowy rok szkolny, to nowe możliwości! Akademia Boston oferuje nowe kursy języka angielskiego dla dzieci […]

Więcej →

KURS FOTO – edycja jesień 2016

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w kursach fotograficznych Akademii Językowej Boston w zupełnie nowej […]

Więcej →

Back to School!

Mamy nadzieję, że tegoroczne lato dostarczyło Wam wielu niezapomnianych wrażeń, które niektórzy z Was np. […]

Więcej →